JUDr. Moravcová Jaroslava - advokátní kancelář

Budova P9, č.p. 81, 533 54 Pardubice - Rybitví Pardubický kraj

  • Mobil: +420 604 695 958 - JUDr. Moravcová
  • Mobil: +420 739 413 059 - Mgr. Vančurová
  • IČO: 49320157

Popis činnosti

Advokátní kancelář je všeobecně zaměřená na všechny druhy právních odvětví.
Právní praxi máme zejména v oblasti občanského práva, obchodního práva, správního práva, trestního práva, pracovního práva, rodinného práva a finančního práva.


Máme bohaté zkušenosti zejména v bytové problematice, problematice úpravy výchovy a výživy k nezletilým dětem, rozvodů a následného vypořádání společného jmění manželů, ochranou spotřebitele, ale i v oblasti soudního vymáhání pohledávek.

Naše kancelář sepsala stovky různých smluv nejen z oblasti občanského a obchodního práva (smlouvy kupní, darovací, směnné, smlouvy o dílo, nájemní a podnájemní a další).
Zajišťujeme kompletní agendu spojenou s koupí nemovitostí včetně odborných rad ohledně daní. Dobře se orientujeme i v oblasti stavebního řízení, kolaudaci staveb, zasíťování parcel a podobně.

Poskytujeme právní služby i v právní úpravě družstva, veřejné obchodní společnosti a společnosti s ručením omezeným včetně jejich samostatného založení, příprav a vedení valných hromad.

V trestním právu jsme zastupovali obviněné a obžalované pro různé trestné činy, bohaté zkušenosti máme i s mladistvými pachateli. Rovněž zastupujeme i poškozené v trestním řízení, včetně náhrady škody na zdraví.

Odeslat poptávku nebo dotaz: JUDr. Moravcová Jaroslava - advokátní kancelář

Otevírací doba: dle telefonické domluvy
Budova P9, č.p. 81, 533 54 Pardubice - Rybitví